Εγγραφείτε στο Newsletter της Ημερήσιας για να λαμβάνετε νέα μας, κατευθείαν στο mail σας.

Οι άνθρωποι του “ερυθρόλευκου” συλλόγου της Βέροιας παρουσίασαν τα νέα μεταγραφικά αποκτήματα με στόχους που παραμένουν υψηλοί στην νέα χρονιά Παρ’ ότι το ρόστερ

Περισσότερα...

Σε μία πόλη που δικαίως φέρει τον τίτλο «Μητρόπολη του Χάντμπωλ» αλλά και «Μέκκα του Ελληνικού Χάντμπωλ» μία κατάκτηση πρωταθλήματος που συνοδεύτηκε

Πρωταθλητής, αλλά και νταμπλούχος Ελλάδος μετά από 13 χρόνια αναδείχθηκε ο Φίλιππος Βέροιας. Η ομάδα του Στέλιου Σεϊρεκίδη νίκησε 26-21

Στον τελικό των τελικών την ερχόμενη Δευτέρα (16:30- ΕΡΤ2) στο ΔΑΚ Αγίας Τριάδας Αργολίδας, θα κριθεί ο

• Φίλιππος και Διομήδης Άργους θα διεκδικήσουν το φετινό τίτλο του πρωταθλήματος. Διομήδης Άργους και

Ύστερα από ένα δραματικό ματς που κρίθηκε στα τελευταία δευτερόλεπτα, ο Φίλιππος Βέροιας έχασε από την ΑΕΚ με 27-25 και αποκλείστηκε. Ο Φίλιππος μπήκε ορεξάτος στο ματς και πήρε το πάνω χέρι στο σκορ. Με γκολ του Βραζάλιτσα

Με πολλά προβλήματα στην επίθεση ο Φίλιππος Βέροιας γνώρισε την ήττα από το Διομήδη με σκορ 23-14. Στο πρώτο ημίχρονο ο Φίλιππος ήταν αξιόμαχος και με όπλο την καλή του άμυνα κατάφερε να κρατηθεί κοντά στο σκορ, κλείνοντας τα πρώτα

Επιστροφή στις επιτυχίες για το Φίλιππο Βέροιας μετά την ήττα από το Δούκα, καθώς νίκησε 30-25 τον ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ για την 10η αγωνιστική της Α1 χάντμπολ Ανδρών.Ο Φίλιππος ήταν ανώτερος και κατάφερε στο δεύτερο ημίχρονο να

Την ήττα με σκορ 28-25 γνώρισε το απόγευμα της Τετάρτης ο Φίλιππος Βέροιας αγωνιζόμενος εκτός έδρας με αντίπαλο το Δούκα. Με κακή εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο, οι παίκτες του Χρήστου Τζουβάρα βρέθηκαν πίσω στο σκορ με

Αγωνιζόμενος χωρίς τους τραυματίες Μπαντή και Σανίκη ο Φίλιππος Βέροιας παραχώρησε ισοπαλία με σκορ 21-21 στο ΓΑΣ Κιλκίς το απόγευμα του Σαββάτου.  Οι παίκτες του Χρήστου Τζουβάρα προηγήθηκαν με 21-20 λίγο πριν τη λήξη του αγώνα,